Предмет: Химия,
автор: Аноним
Який об‘єм хлороводню (н.у) розчинили в 420мл води якщо одержали розчин з масовою часткою речовини 0,25
Ответы
Автор ответа:
2
Во вложении:
___________________
Приложения:

Автор ответа:
7
Відповідь: 85,918 л
Дано:
V(H₂O) = 420 мл
ω(HCl) = 0,25
V(HCl) - ?
Розв'язок:
m(H₂O) = ρ*V = 1 г/мл*420 мл = 420 г
ω(HCl) = m(HCl)/m(p.HCl)
0,25 = х/(420+х)
х = m(HCl) = 140 г
V(HCl) = n(HCl)*Vm
n(HCl) = m(HCl)/M(HCl) = 140 г/36,5 г/моль = 3,836 моль
V(HCl) = 3,836 моль*22,4 л/моль = 85,918 л
Відповідь: 85,918 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: yra027467
Предмет: География,
автор: toizohir
Предмет: Математика,
автор: yra027467
Предмет: Литература,
автор: dashapartach
Предмет: Обществознание,
автор: olka28