Предмет: Химия,
автор: xrystya2006y
обчисліть кількість молекул які містяться у гідроген сульфіді H2S масою 68 г. срочно
Ответы
Автор ответа:
1
m(H2S)= 68 г
n(H2S)= 68/34 = 2 моль
N(H2S)= n*Na = 2 * 6.02 * 10²³ = 12.04 * 10²³ молекул.
Автор ответа:
6
Ответ: 1,204*10²⁴ молекул
Дано:
m(H₂S) = 68 г
N - ?
Объяснение:
N = n*N(A)
N(A) = 6.02*10²³ моль⁻¹
М(H₂S) = 34 г/моль
n(H₂S) = m(H₂S)/M(H₂S) = 68 г/34 г/моль = 2 моль
N = 2 моль*6,02*10²³ моль⁻¹ = 1,204*10²⁴ (молекул)
Відповідь: 1,204*10²⁴ молекул
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Sticki
Предмет: Українська мова,
автор: pmv54
Предмет: Математика,
автор: azamatismabyrov
Предмет: Математика,
автор: nrosta
Предмет: Литература,
автор: зина42