Предмет: Физика,
автор: BezuglovaValeria
маса тіла об'ємом 6м³ дорівнює 1200 кг. Яка густина речовини, з якої виготовленно тіло
Ответы
Автор ответа:
17
Объяснение:
Дано:
V=6м³
m=1200кг
Найти:
ρ-?
------------------
ρ=m/V=1200кг/6м³=200кг/м³
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Scretchies
Предмет: Литература,
автор: jxkdjebsjsjswb
Предмет: Українська мова,
автор: harrisonsidni
Предмет: Математика,
автор: Plaaheglus
Предмет: Химия,
автор: Kiril0110