Предмет: Химия, автор: svetlana140956

Обчисліть кількість речовини 18 кг води.Хімія​

Ответы

Автор ответа: svetka1574
4

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(H2O) = 18000 г

М(Н2О) = 18 г/моль

Найти

n(H2O)

n(H2O) = m / М = 18000 / 18 = 1000 моль

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: shiotanagisa899