Предмет: Физика,
автор: 2345690
яка маса 2 літрів меду густиною 1,345 кг/дм в кубі
Ответы
Автор ответа:
3
Объяснение:
Дано:
V=2л
ρ=1.345кг/дм³=1345кг/м³
Найти:
m-?
-----------------------------------------
ρ=m/V
m=ρ•V=1345кг/м³•2л=2690кг
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: v3553049
Предмет: Английский язык,
автор: thanks477447
Предмет: Математика,
автор: vikaglotova
Предмет: Математика,
автор: сас7
Предмет: Алгебра,
автор: вероника795