Предмет: Физика,
автор: marina7258
чому рiвна питома теплоемнiсть речовини, якщо для нагрiвання 2 л. речовини на 20°С потрiбно 150 к/Дж теплоти. густина =1500 кг/м3
Ответы
Автор ответа:
14
Ответ:
2500 Дж / (кг*К)
Объяснение:
V=2 л = 0.002 м^3
Δt= 20°С
Q= 150 кДж = 150000 Дж
p= =1500 кг/м^3
c=?
Q=m*c*(Δt)
m=p*V
c= Q / (p*V*Δt) = 150000 / (1500*0.002*20) = 2500 Дж / (кг*К)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sdubynas09
Предмет: Математика,
автор: kerekelicayula
Предмет: Математика,
автор: darinkabiletska
Предмет: Химия,
автор: kriper120
Предмет: Геометрия,
автор: ыавыаы