Предмет: Физика,
автор: voloshynakatya12345
Який заряд пройде через поперечний переріз провідника за 5 хв, якщо сила струму в провіднику 0,5 А.
Ответы
Автор ответа:
23
Ответ:150 Кл
Объяснение:
5 хв = 300 с
q = I * t = 0.5 A * 300 c = 150 Кл
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: olimovdiyor373
Предмет: Алгебра,
автор: mussirazi
Предмет: Алгебра,
автор: trisina936
Предмет: Математика,
автор: Аноним