Предмет: Физика, автор: dimon4k619

у відкритій посудині під не вагомими поршнем перебуває 0.2 моля повітря. Якою є температура повітря, якщо його об'єм під поршнем дорівнює 5л, а атмосферный тиск 99кПА​

Ответы

Автор ответа: DedStar
6

Ответ:

Объяснение:

p·V = ν·R·T

T = p·V / (ν·R)

T = 99 000·5·10⁻³ / (0,2·8,31) ≈ 298 К

или

t = T - 273 = 298 - 273 = 25°C

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: maksongarmash2008
Предмет: Алгебра, автор: Rosa5