Предмет: Физика, автор: prilip907

Кислотний акумулятор з ЕРС 2В при замиканні на зовнішній опір 4.8 Ом дає струм 0.4 А .Знайти внутрішній опір акумулятора

Ответы

Автор ответа: 555ai555
0

333,3 Ом

Объяснение:

I=Up/Rp = 120/400=0.3 A

Uo=U-Up=220-120 = 100 B

Ro=Uo / I =100/0.3 = 333.33 Ом

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Алекс151Саша