Предмет: Химия,
автор: solomiyakuts
обчисліть масу осаду, одержаного при взаємодії 65 г 5% розчину феруму(2) хлориду з надлишком розчину калій гідроксиду.
Ответы
Автор ответа:
0
FeCl2+2KOH - Fe(OH)2 стрелка вниз +2KCl
m(FeCl2)чистого=0,05*65=3,25г
3,25/127=х/90
х=2,3г
m(FeCl2)чистого=0,05*65=3,25г
3,25/127=х/90
х=2,3г
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: timamakievv
Предмет: География,
автор: sh000007
Предмет: Українська мова,
автор: homeissj
Предмет: Математика,
автор: 23082000