Предмет: Физика,
автор: lopatinskaolena81
Хвиля довжиною 3 метра поширюється зі швидкістю 6 м/с. Якою буде частота коливань частинок середовища?
Ответы
Автор ответа:
28
Ответ: частота ν=2Гц
Объяснение:
дано: розв'язок
λ=3м υ= λ·ν
υ=6 м/с ν=υ/λ ν=6 м/с:3м=2Гц
ν-?
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: mariyaemshanova2008
Предмет: Химия,
автор: hermanius8888
Предмет: Литература,
автор: nastyademinkova
Предмет: Химия,
автор: Azzl
Предмет: Химия,
автор: wowfower