Предмет: Физика,
автор: oksana31101983
яку масу спирту потрібно спалити, щоб нагріти 400 г води від 10 С до 70С, якщо вся теплота, яка виділяється внаслідок згорання палива, піде на нагрівання води?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: украинский я не знаю, но задачу понял, так что сорри.
Дано:
q спирта=2,7*10^7
m спирта - ?
с воды = 4,2*10^3
m воды = 0,4кг
Решение:
Q1=Q2
Q1=qm
Q2=cmΔt
qm=cmΔt
2,7*10^7*m=4,2*10^3*0,4*60
2.7*10^7*m=100,8*10^3
m=(100,8*10^3)/(2,7*10^7)
m=0,0373кг
oksana31101983:
Спасибо больше!!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: zoryanabaranskaya
Предмет: Геометрия,
автор: vereshevelina
Предмет: Математика,
автор: betzevets36
Предмет: Алгебра,
автор: ddmarco