Предмет: Физика,
автор: mrvangaplay
автомобіль проїхав 100 км при цьому розвив потужного 50 кіловат при цьому витратив 30 кг палива бензину і з якою швидкістю він рухався ККД 30%
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
ККД = 30%
P = 50кВт = 5*10^4 Вт
S = 100 км = 10*10^4 м
λ = 46*10^6 Дж/кг
m = 30 кг
Знайти : V - ?
Ответ во вложении
Приложения:

mrvangaplay:
а можно написать тип(Дано что да как)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: fafakrutoy
Предмет: Английский язык,
автор: alexxsandraaaa
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Экономика,
автор: latrful
Предмет: Геометрия,
автор: орщршигзщмрх