Предмет: Физика, автор: sofiya397

Помогите пожалуйста
1)З якого металу зроблений брусок масою 300 г, якщо на його нагрівання від 40 до 150 ºС пішло 13,2 кДж теплоти

2)Визначте ККД теплового двигуна, якщо за цикл роботи він отримує 300 Дж тепла від нагрівника, віддає 100 Дж тепла холодильнику і виконує роботу 200 Дж.


iiimukundaiii: так ответ и не нашла?
iiimukundaiii: Просто мне тоже надо
iiimukundaiii: а нет нигде

Ответы

Автор ответа: iiimukundaiii
13

Ответ:

1) Q = cm (t2-t1)

c = Q / m (t2-t1) = 13200 / 0.3 * 110 = 400

за таблицею визначити метал, у якого с = 400 Дж / кг * К (цинк)

2) ККД = А / Q * 100% = 200/300 * 100% = 67%


iiimukundaiii: У термосі знаходиться 1,5 л чаю при температурі 90ºС. Яку масу льоду при температурі 0ºС потрібно кинути у термос, щоб чай охолов до 40ºС. Теплоємність та густину чаю вважати такими ж, як у води. Не забувайте, що після танення льоду утвориться вода при 0ºС.
iiimukundaiii: не знаешь ответ?
iiimukundaiii: слчайно
iiimukundaiii: случайно*
Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: valeraivasik602
Предмет: Алгебра, автор: Dustly