Предмет: Физика,
автор: Dariavlogst25
Срочно! Пожалуста!
У калориметрі міститься окріп масою 2 кг. скільки льоду який має температуру 0 градусів треба помістити калориметр щоб температура при цьому знизили до 20 градусів . Теплоємність калориметра 600 дж/С.
Ответы
Автор ответа:
13
Ответ:
Объяснение:
1)
Кипяток остывает:
Q₁ = c₁·m₁·(t₁ - t) = 4200·2·(100-20) = 672 000 Дж
2)
Охлаждается калориметр:
Q₂ = C·(t₁ - t) = 600·(100-20) = 48 000 Дж
3)
Общее количество теплоты:
Q₁₂ = Q₁ + Q₂ = 672 000 + 48 000 = 720 000 Дж
4)
Плавим лед:
Q₃ = λ·m₃ = 330 000·m₃ Дж
4)
Приравняем:
330 000·m₃ = 720 000
m₃ = 72 / 33 ≈ 2,2 кг
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: deniskabilous2
Предмет: Геометрия,
автор: vovka4444444445
Предмет: Русский язык,
автор: rametullaevaazoda
Предмет: Математика,
автор: 512043
Предмет: Геометрия,
автор: kislorod001