Предмет: Информатика, автор: Dianuschka2001

Что такое разновидность объектов !!!!!!!
срочноо!!!!!!!!

Ответы

Автор ответа: Erraizer
0
Из двух множеств, связанных отношением «является разновидностью», одно является подмножеством другого. Например, множество попугаев является подмножеством множества птиц, множество натуральных чисел является подмножеством множества целых чисел.

Подмножество объектов, имеющих общие признаки, называется классом. Деление множества объектов на классы называется классификацией. Признаки, по которым один класс отличается от другого, называются основанием классификации.

Классификация называется искусственной, если в качестве ее основания взяты несущественные признаки объектов. К искусственным классификациям относятся вспомогательные классификации (алфавитно-предметные указатели, именные каталоги в библиотеках). Пример искусственной классификации - деление множества звезд на небе на созвездия, проводившееся по признакам, которые к самим звездам не имели никакого отношения. 
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: verakikina2017
Завдання 1. Уважно прочитайте твердження. Визначте, які з них правильні та неправильні. У бланку відповідей вкажіть + чи – навпроти порядкового номера твердження.


1. Клітина є основною структурною і функціональною одиницею будь-якого живого організму.


2. Джерелом енергії для гетеротрофних організмів є органічні речовини, що надходять з навколишньго середовища і синтезовані іншими організмами.


3. Молекула хлорофілу поповнює втрату електронів під час активації її квантом світла внаслідок утворення електронів під час гідролізу води.


4. Концентрація йонів Калію в еритроцитах значно вища, ніж у плазмі крові, однак Калій продовжує надходити в клітину. Це можливо завдяки осмосу.


5. Пігменти, які забезпечують фотосинтез, знаходяться у стромі хлоропласта.


6. Мітохондрії та пластиди мають власний генетичний апарат і розмножуються в цитоплазмі лише шляхом поділу.


7. Характерною властивістю темнової фази фотосинтезу є те, що із молекул води та вуглекислого газу за участю АТФ синтезуються молекули глюкози.


8. Позеленіння бульб картоплі на сонці – це приклад, який ілюструє перетворення лейкопластів на хромопласти.


9. Квашені овочі зберігаються значно краще, ніж подрібнені свіжі, тому що утворюється молочна кислота, що унеможливлює життєдіяльність гнильних бактерій.


10. У 1930-х роках К. Б. Ван Нієл висунув гіпотезу, яка була підтверджена пізніше, що кисень, який виділяється рослинами під час фотосинтезу, утворюється з води.


11. У процесі дихання рослини поглинають вуглекислий газ і виділяють кисень.


12. У клітинах щавлю відбувається синтез щавлевої кислоти, яка з катіонами Кальцію утворює кристали кальцій оксалату (щавлевокислого кальцію). Цими кристалами утворюється така клітинна структура, як включення.




Завдання 2.


Наведіть приклади клітин (мінімум 3) організму людини і тварин, які містять псевдоподії, джгутики або війки? Поясніть, як наявність цих органел руху пов’язана із функціями вказаних клітин?