Предмет: Химия,
автор: mariawolf43
СПОЧНООООО
У воді масою 250г розчинили калій хлорид масою 50г. Якою буде масова частка солі у розчині?
Ответы
Автор ответа:
67
Ответ:
Объяснение:
Дано
m(р-ля) = 250 г
m(в-ва) = 50 г
Найти
W(в-ва)
W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра) *100% = 50 / (250+5) *100% = 16,7 %
dmytrododuliak:
https://znanija.com/task/33740286
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: proqramyuklemek1
Предмет: Литература,
автор: mstas3292
Предмет: Физика,
автор: alrotar3
Предмет: Математика,
автор: madina952
Предмет: Математика,
автор: isanova2012