Предмет: Физика,
автор: panchukedik2004
Яка кількість теплоти виділиться під час кристалізації розплавленої міді масою 0.3 кг, взятої за температури плавлення?
Ответы
Автор ответа:
45
Ответ:
Объяснение:
Дано:
Питома теплота плавлення міді ( λ ):
210 кДж/кг
m=0.3кг
Q=λm=210*10^3*0.3=63000 Дж=63 кДж.
victoriashupenyuk:
а якщо в книзі 213*10^6
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dacenkoartom707
Предмет: Математика,
автор: gomzakartem848
Предмет: Українська мова,
автор: artemlivickij73
Предмет: Математика,
автор: виправити
Предмет: Обществознание,
автор: eduardguseinov2