Предмет: Физика,
автор: Аноним
На дорогу з тернополя до львова , відстань між якими 130 км, пасажири електропоїзда затрачають 3 години. середня швидкість руху електрички між зупинками дорівнює 80км/год . скільки часу займають зупинки?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1 час + 22,5 минуты
Объяснение:
S=130 км =
t=3 години
V 80км/год
найдем время движения поезда
t1 = S/V = 130/80 = 1.625 часа
найдем время остановок
t2=t-t1=3 - 1.625 = 1.375 часа = 1 час + 22,5 минуты
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: 100100100100100100
Предмет: Химия,
автор: ostrovskijandrij639
Предмет: Физика,
автор: amsal
Предмет: Математика,
автор: Ketsbaya
Предмет: Математика,
автор: Mike84848