Предмет: Физика, автор: tanyamoskovchuk666

зміст та виїхав мотоцикліст зі швидкістю 45 км за годину за ним через 20 хвилин рушив автомобіль що проїхав 90 км і наздогнав мотоцикліста . Яку швидкість автомобіля?​

Ответы

Автор ответа: vkotik710
6

Ответ:

64км/год

Объяснение:

90÷45=2год-час за який мотоцикліст проїхав 90км

2год=120хв

120-20=100хв-час за який автобус проїхав 90км

100хв=1год40хв=1,4год

90÷1,4=64км/год-швидкість автобуса

но це неточно бо там треба скорочувати

Похожие вопросы