Що таке розгалудженя в алгоритмі
Що таке розгалудженя в алгоритмі
Ответы
Разветвляющийся алгоритм содержит блок проверки условия. В зависимости от результата проверки условия выполняется та или иная последовательность операций, называемая ветвью. При этом форма разветвления может быть полной или сокращенной.
эта информация находится в свободном доступе, можно и самому найти
Ответ:
Алгоритм роботи над твором-міркуванням
Крок перший. Я уважно читаю формулювання теми.
Крок другий. Виділяю в ній опорну слово або вираз, в якому мені бачиться головний сенс.
Крок третій. Намагаюся своїми словами коротко сформулювати тему.
Крок четвертий. Повертаю тему до себе, питаю себе: Що я хочу сказати з цього приводу? »,« Що я можу сказати з цього приводу? »Це обов'язкова умова успішного вирішення творчого завдання: треба встановити зв'язок між собою, своїм досвідом і предметом, про який йде мова, тоді з'явиться головне - моя власна думка.
Крок п'ятий. Я коротко намагаюся відповісти на ці питання - одним-двома реченнями, я записую їх у чернетці, як в Твіттері. Це може бути початком, відправною точкою моїх міркувань і вступною частиною мого твору.
Примітка:
Якщо завданням міркування є аналіз чужої думки. Те спочатку наводиться формулювання цієї думки і її докази, а потім - заперечення, якщо такі є; в ув'язненні автор робить висновок, наскільки вірно аналізоване твердження.
Крок шостий. Я намагаюся зайняти іншу (протилежну) позицію по відношенню до своєї думки, уявити собі свого опонента і почати з ним діалог, намагаючись довести вірність свого судження.
Крок сьомий. Пригадую приклади з літературних творів, які допоможуть мені довести свою правоту.
Крок восьмий. Вибудовую логічну послідовність своїх доказів.
Крок дев'ятий. Записую їх, складаю план.
Крок десятий. Пишу чернетка, намагаючись зв'язно, красномовно і переконливо викласти свої думки.
Крок одинадцятий. Повертаюся до початку своїх міркувань; порівнюю вихідну думку і думки, які прийшли під час міркування, звернення до художніх текстів; роблю висновки, записую їх; це заключна частина мого твору.
Крок дванадцятий. Я перевіряю написане, переписую в чистовик; перевіряю пунктуацію і орфографію; ще раз читаю, знаходжу помилки, виправляю їх.