Предмет: Химия,
автор: drtygk
Визначте об'єм повітря,який необхідний для згоряння речовини,що містить 82,76% Карбону та 17,24% Гідрогену та має відносну густину за воднем 29
очень срочно нужно, помогите пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
8
Ответ:
m(СnH2n) = Д(Н2) х М(Н2) = 29х2 г/моль = 58 г/моль,
n(C) = 58 г/моль x 0,8276/12 г/моль = 4
n(H) = 58 г/моль x 0,1724/1 г/моль = 10
C4H10 бутан
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: bimboshka
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: vzereb
Предмет: Математика,
автор: XOTUKI
Предмет: История,
автор: tgoryainovae