Предмет: Химия,
автор: chabanenkoelena777
Обчисли масові частки елементів у анатомічній селітрі NH4NO3
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Mr(NH4NO3) = 14*2 + 16*3 + 1*4 = 80
W(N) = Ar(N) *n / Mr(NH4NO3) *100% = 14*2 / 80 *100% = 35%
W(H) = Ar(H) *n / Mr(NH4NO3) *100% = 1*4 / 80 *100% = 5%
W(O) = Ar(O) *n / Mr(NH4NO3) *100% = 16*3 / 80 *100% = 60%
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: elithovetaa6
Предмет: Психология,
автор: skorobohacholeksandr
Предмет: Математика,
автор: an14garibyan2007
Предмет: Математика,
автор: sadcat10284875782
Предмет: История,
автор: 208433