Предмет: Физика,
автор: lfkrrkfk
яка кількість теплоти потрібна для нагрівання 7,40 кг льоду від - 17 до - 5°С
Очень срочно
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Q=186480Дж
Объяснение:
Дано: Решение
m=7,40кг Q=cm(t2-t1)
t1=-17°C Q=15540*12
t2=-5°C Q=186480Дж
C=2100Дж/кг°С
Q=?
Ответ:Q=186480Дж
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: yanabeharska
Предмет: Химия,
автор: nastenkazincuk
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: мариша119