Предмет: Физика, автор: wether63

Яку масу спирту потрібно спалити, щоб нагріти олов’яного солдатика масою 20 г до температури плавлення? ККД спиртівки 22%. Початкова температура солдатика 12ºС, температура плавлення олова 232ºС, питома теплоємність олова 230 Дж/(кг·ºС), питома теплота згоряння спирту 27 МДж/кг. Відповідь вкажіть у грамах, округливши до сотих

Ответы

Автор ответа: 555ai555
2

Ответ:

Объяснение:

m=20 г = 0.02 кг

η= 22% =0,22раз

t1= 12ºС

t2= 232ºС

c= 230 Дж/(кг·ºС),

q= 27 МДж/кг.

m2=?

теплота необходимая  для нагревания

Q1=c*m*(t2-t1)=27*10^6 * 0.02*(232-12)=1012 Дж

Теплота сгорания спирта

Q2=m2*q

Для КПД

η=Q1/Q2

Q2=Q1/η

m2*q=Q1/η

m2=Q1 / (η*q)=1012 / (0.22*27*10^6) =1.7*10^-4 кг =0.17 грамм

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: ilya01049
Предмет: Информатика, автор: naila79
Предмет: Математика, автор: Мадина0711