Предмет: Физика,
автор: nadakucumova270
швидкість поширення хвилі 20м/с, її довжина 40 м. Яка частота коливань
Ответы
Автор ответа:
14
Ответ:
Л=40м V=U Л=20м/с:40м=0.5 Гц
U=20м/с
V-?
Объяснение:
це легко ти чево
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: yousopretty1717
Предмет: Геометрия,
автор: nastusabelakova2
Предмет: Русский язык,
автор: XxFeLix
Предмет: Физика,
автор: катя3602
Предмет: Математика,
автор: Аноним