Предмет: Химия,
автор: hutsulyakdiana
Відносна молекулярна маса оксиду 4 валентного 60, а масова частка оксигену в ньому 53, 33% знайдіть формулу оксиду
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
МеО2 = 60
60 — 100 %
x — 53,33 %
x= 60*53,33/100 = 32 (г) O2
60 - 32 = 28 (г) Me
Si = 28
SiO2
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: versachexdior
Предмет: Українська література,
автор: sirottana080
Предмет: Химия,
автор: inside1q
Предмет: Математика,
автор: ArinaSokolhekova