Ребятушки помогите 17 и 19
Приложения:
Ответы
Ответ:
17-Г(10);19-Б(12)......
Похожие вопросы
8. Установіть вiдповiднiсть мiж видiленим словом (частиною мови) i реченням 1. ВИГУК А Ет, багато казати, та мало слухати - хмуріють очі майстра. 2.прийменник Б Хай собі кружляє, хай обертається круг лампочки стара земля. 3.сполучник В Невже навіки проминуло те, що приснилось навесні? 4.частка Г Зумiй же чуть, як переходять соки крiзь дерево плодюче. Д Нумо станьте в дружнє коло дерева, діти! 9. Установіть відповідність між реченням та сполучником, який пропущено 1. Вітер досить уже холодний, ... сонце червоне та велике А щоб сховалось з амалини. 2.1 Ба рости, і діяти нам треба так, 3.Вогонь все-таки палахкотить аж гриміло з краю в край. трохи стає тепліше. В та 4.Просив він чобітки не купили йому. Г що дi Рівень 3 ( по 1 б.) Прочитайте текст. Виконайте завдання до нього. Знайшли Явтуха на базарі. Він купував усячину, що (1)йому доручив пан сотник купити. Андрiй його (2)таки помітив по високій шапці з червоним верхом (3)та по довжелезних вусах. Хлопцi пiшли до нього навпростець, пробираючись (4)крiзь натовп. - Ге-ге-ге! Здоровий був, хлопче, я саме за тобою приїхав, бо пан сотник чекає на тебе (А. Чайковський). 10. З'ясуйте, якими частинами мови виражені слова, позначені цифрами А прийменник Б сполучник в частка Г вигук Д зайiменник 11. У першому реченні прийменник на вжито з іменником у формі відмінка А родового Б давального в знахідного г місцевого 12. У реченні «Здоровий був, хлопче, я саме за тобою приїхав, бо пан сотник чекае ...>> видiлене слово е А сполучником Б часткою в прийменником Г вигуком Рівень 4 (3 б.) Напишіть твір-розповідь (10-12 речень) на тему «Мої плани на канікули», використавши два вигуки та службові частини мови.
Тема: Підсумковий урок "Біосфера та грунти. Природні комплекси" Тест:
1.Найбільшим природним комплексом на Землі є:
Природна зона Кліматичний пояс Географічний пояс
Географічна оболонка
2. Закономірну повторюваність природних процесів та явищ називають Ритмічність
Цілісність Зональність
Поясність
3. Червоно – жовті ґрунти поширені в В помірних широтах
В субтропічних широтах Субарктичних широтах
Приекваторіальних широтах
4. З'ясуйте, яка природна зона має такі характеристики: панування холодного повітря, тривала полярна ніч, низькі температури повітря протягом року, мала кількість опадів ( до 200мм).
Тайга
Тундра
Арктичні пустелі
Савана
5. Про таку закономірність говорять іншими словами : «Усе пов’язане з усім»
Цілісність
Ритмічність
Висотна поясність
Широтна зональність
6. На якій глибині проходить нижня межа біосфери?
20-25 км 10 км
50 км
5 км
7. Найродючішими ґрунтами у світі вважаються Дерново-підзолисті
Сірі лісові
Червоно-жовті
Чорноземи
8. Які земні оболонки включає в себе біосфера
Літосферу та атмосферу
Нижню частину атмосфери та всю гідросферу
Усю гідросферу та верхню частину літосфери
Нижню частину атмосфери, всю гідросферу та верхню частину літосфери
9. З'ясуйте, яка природна зона має такі характеристики: рівнини, які вкриті травами. Влітку випадають рясні дощі (300-1000мм/рік), температура узмку-+25 °C ,влітку +25°C. Тварини,які мешкають:зебра, буйвіл,лев,гапард,шакал і т.д.
Зона екватріальних вологих лісів Зона саван
Зона напівпустель і пустель Тайга
10. Родючість ґрунту визначається кількістю речовини Води
Повітря
Піску
Гумусу
срочноооо!!!!!