Предмет: Физика, автор: youring030

Автомобіль проїхав 120 км зі швидкістю 60 км/год., а потім ще 1 год- зі швидкістю 90 км/год. Визначте середню швидкість руху автомобіля.

Ответы

Автор ответа: Lycko67
7

Відповідь:

Пояснення:

v=(S1+S2)/(t1+t2)

t1= 120/60=2год

S2=90*1=90км

v= (120+90)/(2+1)= 70км/год.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: silkwood321