Предмет: Физика, автор: rostikfot012

Автомобіль рухається зі швидкістю 20 м/с а йому назустріч іде велосипедист зі швидкістю 18 км/год чому дорівнює швидкість велосипедиста відносно автомобіля​

Ответы

Автор ответа: illyagnapovskiy
7

Відповідь:

25 м/с

Пояснення:

Дано:

U1=20м/с

U2=18км/год=5м/с

Знайти:

U(відносно автомобіля)-?

Розв'язання

Якщо автомобіль рухається на зустріч то швидкості потрібно додавати:

20+5=25(м/с) швидкість велосипедиста відносно автомобіля

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: shaxzodakadamova
Предмет: Алгебра, автор: aliengirl00