Предмет: Математика,
автор: 1358906
Помогите решить задачи 1) задача: мама поклала сушити 40 кг яблук. У результати сушиння маса яблук зменшилася на чверть. На скильки килограмив зменшилася маса яблук? 2) задача: гуаш коштувала 27 грн. Пид час розпродажу цину гуаши знизили на третину. Скильки грн становила знижка?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1) 10 кг 2) на 9 грн
Пошаговое объяснение:
1) четверть это 1/4, 40/4=10
Значит уменьшилась на 10 кг.
2)треть это 1/3, 27/3=9
Значит скидка была на 9 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: deshkonastia29
Предмет: Физика,
автор: sashkarumak2009
Предмет: Геометрия,
автор: vovakird
Предмет: Математика,
автор: TumblrPrincess
Предмет: Обществознание,
автор: Лина2255