Предмет: Химия,
автор: 2108mandur2004
1) При спалюванні 3 г органічної речовини утворилося 8,8 г вуглекислого газу і 5,4 г води. Відносна густина парів цієї речовини за воднем дорівнює 15. Установіть молекулярну формулу цієї речовини.
2)При спалюванні насиченого вуглеводню масою 8,8 г утворилося 26,4 г карбон (IV) оксиду. Густина вуглеводню за н.у. 1,96 г/л. Виведіть молекулярну формулу вуглеводню.
Ответы
Автор ответа:
14
Ответ:
n(f)= 1/22.4 = 0.0446 моль
m(f)= 0.0446*1.96 = 44 г/моль
вуглеводень насичений, отже відповідає загальній формулі cnh2n+2
знаючи молекулярну масу, підставимо у рівняння:
cnh2n+2 = 44
14n = 42
n = 42/14 = 3
c3h8 - пропан.
Объяснение:
это номер 2
2108mandur2004:
Спасибо! сделаешь 1 могу кинуть варианты ответов
СН3
С2Н4
С2Н6
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: kornienkoe567
Предмет: География,
автор: soeh2038
Предмет: Литература,
автор: vetrsemvsemv1
Предмет: Математика,
автор: Doge12345
Предмет: Информатика,
автор: asdasedqwdwqd