Предмет: Химия,
автор: Miracleandsmile
Яку масу етанолу C2H5OH можна добути реакцією бродіння із глюкози C6H6O6 масою 36 г, якщо відносний вихід продукту становить 80%?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
M(C2H4) = 28 г/моль
n(C2H4) = 56 г/28 г/моль = 2 моль
С2H4 + H2O = C2H5OH
З рівняння реакції слідує, що n(C2H5OH) = n(C2H4) = 2 моль, це буде теоретичний вихід етанолу; знаходимо практичний вихід:
n'(C2H5OH) = 2 моль*0,8 = 1,6 моль
M(C2H5OH) = 46 г/моль
m(C2H5OH) = 1.6 моль*46 г/моль = 73,6 г
Відповідь: 73,6 г
Подробнее - на Znanija.com - https://znanija.com/task/19083729#readmore
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: slusarenkotana01
Предмет: Английский язык,
автор: kiberdemong
Предмет: Алгебра,
автор: lilijashevchyk
Предмет: Алгебра,
автор: zsitdikova1
Предмет: Химия,
автор: KingOfKillers