Предмет: Физика,
автор: tiktok8
Довжина не розтярутої пружини 15 см. До пружини приклали силу 5 Н.
І її довжина збільшилась до 17 см. Визначити жорсткість пружини
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
деформация х=17-15=2см=0.02м
тогда к=F/х= 5/0.02=250Н/м
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Xo4yyyyPameH
Предмет: Химия,
автор: skripejvasa
Предмет: Другие предметы,
автор: Bohdan88
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: milkanovskaja