Предмет: Химия, автор: vikasergushkina1990

ребята допоможіть пожалуйста​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: zubareva45
0

Ответ:

для приготування 500г. розчину цукру  з масовою часткою цукру 75% потрiбно: 125г. воды i 375г. цукру.

Объяснение:

Дано:

m(розчину цукру)=500г.

ω%(цукру)=75%

--------------------------------

m(цукру.)-?

m(H₂O)-?

Рішення:

1. Визначимо масу цукру:

m(цукру)=ω%(цукру)×m(розчину цукру)÷100%

m(цукру)=75%×500г.÷100%=375г.

2. Визначимо масу води:

m(H₂O)=m(розчину цукру)-m(цукру)=500г.-375г.=125г.

Відповідь: для приготування 500г. розчину цукру  з масовою часткою цукру 75% потрiбно: 125г. воды i 375г. цукру.

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: Аноним