Предмет: Химия,
автор: silentshow
Яка маса 6 моль водню. Скільки молекул міститься в цій порції.
Ответы
Автор ответа:
3
m (H2) = n × M = 6 × 2 = 12 г
N = n × Na = 6 × 6,02 × 10²³ = 36,12 × 10²³
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: 79wu
Предмет: Математика,
автор: ludamarcenko9
Предмет: Алгебра,
автор: zarina6678
Предмет: Математика,
автор: ayan130904