Предмет: Химия,
автор: ivannagrabovenska53
У воді масою 135 мм розчини цукор масою 15 г. Обчисліть масову частку речовини у розчиніу воді
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
W=15/135+15=15/150=0.1=10%
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: egor228853
Предмет: Математика,
автор: hudikkhrustuna
Предмет: Українська мова,
автор: Awok12k
Предмет: Алгебра,
автор: superharuka201
Предмет: Математика,
автор: SofiaWerner