Предмет: Химия,
автор: ruslanacomlia
Який об'єм хлору приєднався до етену якщо утворилося 0,44 моль продукту реакції
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
Проходить реакція C2H4 + Cl2 = C2H4Cl2.
Утворилося 0,44 моль продукту. Тоді кількість молів хлору який приєднався позначимо за х.
х = 0.44 х 1 / 1 = 0.44 моль (ХЛОРУ)
Скористаємось формулою : n = V/Vm , Vm = 22,4 л/моль.
V(Cl2) = 0.44 x 22.4 = 9.856 літрів.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Axaccaca
Предмет: Английский язык,
автор: kazm213
Предмет: Немецкий язык,
автор: pugaty66
Предмет: Литература,
автор: Аноним