Предмет: Биология, автор: nikitaprudkovskikh

спосіб життя шершнів

Ответы

Автор ответа: GulMamad99
0

Ответ:

чьё способ житья ?

Объяснение:

))))(((

Автор ответа: Pechenka142876
1

Ответ:

Основная часть обитает на Севере земного шара. Их можно наблюдать во многих уголках планеты. Эти насекомые хорошо приспособилось и в теплых азиатских странах. Европейские шершни живут на сельскохозяйственных территориях, а также в лесных массивах, зарослях рощи, крупных кустарниках. Гнезда любят строить в туалетах, на верандах, в летних домиках. Также их легко обнаружить под лестницей или в оконном проеме. Подсемейство веспинов, обитающие в горных районах Японии одно из самых опасных. На территории Приморского края России можно встретить несколько видов этих насекомых.

Они любят гнилые деревья, пеньки. Но любимая их еда—подгнивающие плоды ягод. Отдают предпочтение той пище, где большое количество сахаров (древесный сок).

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Bersetg
100 балов
1) Визначити тему і головну думку тексту.

2) Визначити підтеми( мікротеми) тексту (у процесі складання плану тексту).

3) Визначити стиль тексту і поєднані в ньому типи мовлення, виділити фрагменти з типовим значенням( розповідь, опис, роздум), з’ясувати структуру речень таких фрагментів – визначити в них «дане» й «нове».


Вікна школи відчинені навстіж. Учні сидять за мольбертами, чекаючи на викладача живопису. Нарешті чуються кроки і на порозі виростає кремезна постать. Обличчя викладача світиться щасливою усмішкою, очі радісно примружені. «Збирайтеся!» – всміхнувся він учням.

Святковий настрій учителя миттєво передається дітям – вони збуджено гомонять, збираючи пензлі, фарби, полотна.

Бруньки вже скинули світло-коричневі обгортки. На крутих схилах яскравіє ніжно-зелена трава, а кущі кучерявляться листям. Небо й земля злилися в одне багатокольорове полотнище.

Та найбільше вражає Дніпро: він спокійно й величаво лине між просвітлених сонцем берегів, і в тому плині відчувається його безмірна сила. Зривається легкий вітерець, і дзеркальна гладінь сіріє. Чудовий Дніпро у тиху погоду! Певно, таким бачив його Гоголь.

( За Б.Чіпом та О.Оганесяном.)
Предмет: Алгебра, автор: kandydandy
Предмет: Литература, автор: neti1988neti