Предмет: Физика,
автор: Shkolinik45627
ВИзначте, скільки теплоти треба для нагрівання 1.5 тонн води від 14 до 60 C. Питома теплота води 4200 ДЖ кг ℃
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
289,8 МДж
Объяснение:
Q = cm(t2-t1) = 4200 × 1500кг × 46°С = 289 800 000Дж = 289,8 МДж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: oberdinskikh
Предмет: Алгебра,
автор: shkiper316
Предмет: Алгебра,
автор: sashaxz95
Предмет: Математика,
автор: протьтвчт
Предмет: Математика,
автор: Аноним