Предмет: Химия, автор: Sarada7

Маса розчину хлориду натрію 73 г. масова частка розчиненої речовини в розчині 15. Взаємодіє NaCl з AgNO3. яка маса осаду?

Ответы

Автор ответа: Alexei78
3

Ответ:

дано

m(ppa NaCL) = 73 g

W(NaCL) = 15%

+AgNO3

---------------------

m(AgCL)-?

m(NaCL) = 73 * 15% / 100% = 10.95 g

NaCL+AgNO3-->NaNO3+AgCL

M(NaCL) = 58.5 g/mol

n(NaCL) = m/M =10,95 / 58.5 = 0.187 mol

n(NaCL) = n(AgCL) = 0.187 mol

M(AgCL) = 143.5 g/mol

m(AgCL) = n*M = 0.187 * 143.5 = 26.83 g

ответ 26.83 г

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: OCULUSIII
Предмет: Математика, автор: Аноним