Предмет: Химия, автор: wika6091

Мої Дорогі , прошу вас мені допомогти з цим завданням, заздалегідь хочу вам сказати, спасибі за допомогу і за ваш витрачений час!) ​
Суміш алюмінію масою 140 г розчинили у хлоридній кислоті. Масова частка алюмінію у суміші 15%. Обчислити об'єм газу що виділився.

Ответы

Автор ответа: tokiogh432
4

Ответ: 26,1 л.

Объяснение:

m(Al)=m(смеси)*15%/100%=140г*15%/100%=21г

 21г.                           Xл

2Al+6HCl=2AlCl3+3H2

 54г.                         67,2л

X=21г*67,2л/54г=26,1л

Ответ: 26,1л.


wika6091: дяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяякую
wika6091: ❤️
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: 328848448
Предмет: Русский язык, автор: tehmineg02577
Предмет: Математика, автор: Aliyar111