Предмет: Физика, автор: anyaostapenko60

на скільки збільшиться внутрішня енергія 10 кг льоду, узятого за температури 0 °С, у результаті перетворення його на пару, що має температуру 100 °С?​

Ответы

Автор ответа: ahhdhdueieisjsjs
104

Ответ:

m=10кг

t1=0°c

t2=100°c

r=2,3 мДж/кг

Лямбда=332000 Дж/кг

с=4200 Дж/кг•°с

Невідомо - Q

Розв'язання

Q1=лямбда•m=332000•10=3320000(Дж)

Q2=cm(t2-t1)=cmt2=4200•10•100=4200000(Дж)

Q3=rm=2300000•10=23000000(Дж)

Q=Q1+Q2+Q3=3320000+4200000+23000000=30,52 (кДж) або 30520000 Дж

Автор ответа: angelinaberezhnaya8
30

Ответ:

ответ на фото:

Удачки!!

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Licos
Предмет: Литература, автор: крис683