Предмет: Физика,
автор: bedruk666
Срочно!
Відстань від предмета до збиральної лінзи дорівнює
3,2 м. Визначте відстань від лінзи до зображення,
якщо фокусна відстань лінзи 80 см.
Ответы
Автор ответа:
29
Відповідь:
f=1.06(6)м
Пояснення:
1/F= (1/d)+(1/f) (1/F)-(1/d)=1/f f=F*d/(d-F)=0.8*3.2/(3.2-0.8)=2.56/2.4=1.06(6)м
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: www0hx
Предмет: Математика,
автор: iylia0507
Предмет: Английский язык,
автор: Leonid137
Предмет: Математика,
автор: никита2556