Предмет: Физика, автор: yegortourist

1. Яка кількість теплоти необхідна для перетворення води масою 450 г у пару при температурі 100 °С?​

Ответы

Автор ответа: tteesslaa
9

Ответ:

Q = 1045кДж

Объяснение:

Q = λm

Q = 2.3 \times 0.45

Q = 1,035МДж = 1045кДж

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: naggets1