Предмет: Физика, автор: zavizionlm

СРОЧНО! даю 20 балов! Місяць робить повний оберт навколо Землі за 27 днів рухаючись по колу радіусом 380 000 км. Визначте швидкість руху Місяця відносно Землі. БУДЬ ЛАСКА ДУЖЕ МАЛО ЧАСУ!​

Ответы

Автор ответа: DedStar
3

Ответ:

Объяснение:

Дано:

T = 27 дней = 27·24·3600 с ≈ 2 333 000 c

R = 380 000 rv = 380 000 000 м

___________________________

V - ?

V = 2π·R / T

V = 2·3,14·380 000 000 / 2 333 000 ≈ 1 023м/с   или  1,023 км/с

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: yuliyarus07