Предмет: Физика, автор: 27alona

Срочно будь ласка !!!! Візок масою 80,6 кг з'їжджає з гори з швідкістю 12 м/с і продовжує рухатись по горизонтальному шляху довжиною 0,09 км. визначити силу тертя візка о сніг

Ответы

Автор ответа: klyuiko
1

Відповідь:

64,48Н

Пояснення:

Шукаємо прискорення за умови S=0.09км=90м, V початкове=12м/с, кінцеве -0 бо візок зупинився. S=(Vк^2-Vп^2)/2a, S=-Vп^2/2a   a=-Vп^2/2S

a=-12*12/2*90=6*4/30=2*4/10=4/5=0.8m/c^2

Fтер=F=mа=80.6*0.8=64.48H

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: sofatajlakova
Предмет: Математика, автор: danil4753
Предмет: История, автор: vladerin22