Предмет: Физика,
автор: nazar5klass
При кристалізації розплавленого олова за температури плавлення виділилося 1,16 МДж енергії. Визначити масу олова.
Фізика. 8 клас.
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
19,66 кг.
Объяснение:
Q = лямбда * m ⇒ m = Q / лямбда
удельная теплота плавления олова (лямбда) = 59 кДж
m = 1.16 МДж / 59 кДж
m = 1 160000 / 59 000
m = 19,66 кг
nazar5klass:
Благодарен!
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: albinaasuk1
Предмет: Математика,
автор: Fsbsgj
Предмет: Алгебра,
автор: kirillsergeev041
Предмет: Химия,
автор: vilkadave
Предмет: История,
автор: ZEVS69