Предмет: Физика,
автор: lenkapenka45678
Водій автомобіля встановив круїз-контроль і їхав на пікнік зі швидкістю 74 км/год. В дорозі він провів 2 години. Яку відстань проїхала машина?
Помогите плиз!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:148
Объяснение:s=v•t
S=74 км/год•2 год= 148
Автор ответа:
1
Ответ:
l=148 км
Объяснение:
V=74 км/год
t=2 год
l- ?
l=v*t=74*2=148 км
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: sanalatiyvita
Предмет: Химия,
автор: belka33379
Предмет: География,
автор: gulakasa34
Предмет: Физика,
автор: Аноним