Предмет: Физика,
автор: isidar
Знайти силу тяги F автомобіля масою m=2000 кн, що піднімається догори з прискоренням а= 1 м/с2 під кутом 1 м на 25 м шляху. Коефіцієнт тертя к=0.1
Ответы
Автор ответа:
0
F-mg*sin-mg*cos*k=ma
F=m(g*(sin+cos*k)+a) = 2000 кг*(10м/с2*(1/25+корень(624)/25*0,1)+1м/с2)= 2000*(10*(1/25+корень(624)/25*0,1)+1) H = 4798,399 H ~ 4,8 кН
F=m(g*(sin+cos*k)+a) = 2000 кг*(10м/с2*(1/25+корень(624)/25*0,1)+1м/с2)= 2000*(10*(1/25+корень(624)/25*0,1)+1) H = 4798,399 H ~ 4,8 кН
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sofasazina7
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: zpzpzpzpzpz
Предмет: История,
автор: Чертяшка